menu

25 בדצמבר 2011

יום הולדת כפול 2


היום, 25 בדצמבר, 2011,  אני חוגגת יום הולדת *2 לעצמי ולבלוג שלי. אחרי שנה שאנחנו ביחד, בתדירות לא  כמו שאני רוצה אבל בהחלט יש מקום לשיפור, אני יכולה לגלות לכם שאני ממש אוהבת את הבלוג שלי ואת הדברים שנולדו יחד איתו. שהתחלתי לא היו לי כוונות לטווח ארוך.  אמרה לי עדי (משוקה) ממש לפני שנה, במכירה באלוני אבא שהתלבטתי האם אני רוצה להיכנס לזה בכלל "תתחילי, זה לא מחייב כשיבוא לך תכתבי וכשלא אז לא" עדי תודה על שנתת לי את הפוש שהייתי צריכה.
 וכך היה, באותו היום חזרתי הביתה וכתבתי את הפוסט הראשון שלי פוסט יום הולדת. ואחריו כתבתי פוסט על השראה שבעצם היה הפוסט הנקרא ביותר בבלוג שלי. והיום אחרי שנה של ביחד אני כנראה, כבר לא יכולה בלעדיו. וכמו בכל מערכת יחסים, חשוב להבין מה מביא אתו כל צד לקשר המשותף. אז הנה פירוט חלקי: הבלוג נותן לי את הפוש לייצור עוד ועד, מאפשר יצירת קשרים עם אנשים שנעלמו מחיי ועם אנשים חדשים שנתגלו בזכותו. מביא אותי ללמידה עצמית עם תוכנות מחשב מסובכות, שהיום אני יכולה לומר שאני חצי שולטת בהם,מפגיש אותי עם "אנשים טובים באמצע הדרך", פותח את הצ'קרות  לרעיונות ויזמות של פרויקטים חדשים . הוא סבלני וסובלני,  תמיד מוכן לשמוע מה שיש לי להגיד. לוקח רק את מה שאני מוכנה לתת, ומקבל בשמחה תגובות של אחרים. ומזכיר לי דבר חשוב מאוד, שאין כמו חברים טובים! חן ונוית תודה על העזרה והסבלנות בכל ההתקלות לא משנה מה השעה אני יודעת שאני יכולה להיות קרציה לא קטנה.
ומה אני נותנת לו? את המתנה הכי חשובה שיש. אני נותנת לו חיים.
אני רוצה להודות לקוראי שמגיבים, כותבים ונכנסים בשביל לקרוא. בלי השתתפותכם כנראה היה לו יותר קשה לשרוד. אז תודה לכולכם!!!
ואיך אפשר יום הולדת בלי מתנות?! לכבוד חגיגות השנה אני נותנת  לקוראי מתנה קטנה תויות להדפסה שניתן להוריד מכאן
כל הזכויות  שמורות והן לשימוש עצמי בלבד! אני ממליצה להדפיס אותם על דף מדבקה וזה נהדר לצנצנות תבליניםהפוסט הנקרא ביותר בבלוג  היה על "השראה" לכן החלטתי לחשוף אתכם לעולם ההשראה שלי שוב.
איך אורית היקרה כותבת כאן, "דה ניו קיד און דה בלוק - Pinterest" אני קוראת לו הפייבוריט החדש. בעבר כל דבר חשוב הייתי מתייגת  בגוגל רידר. היום יש לי מעל 3000 פוסטים שטרם נקראו, או נכון יותר לומר נגללו והוזנחו לטובת ה Pinterest. אני לא ארחיב ואפרט  כוון שכ"כ הרבה כבר נכתב עליו ותוכלו לקרוא את ההסבר הנהדר של אורית כאן. אני רק מזהירה מראש זה ממכר!!!! 
חלקתי את ההשראות לצבעים וקראתי קצת על משמעות הצבעים באינטרנט. יצא לי פוסט קצת רוחני אבל מלא בהשראה!מאת
רות אהרוני
הצבעים נחלקים לצבעים חמים – אדום, כתום, צהוב וכל גוניהם, ולצבעים קרים – כחול, אינדיגו, סגול וכל גוניהם.
הצבעים החמים מעוררים וממריצים והם בעלי איכות יאנגית-גברית.
הצבעים הקרים מרגיעים וממתנים והם בעלי איכות יינית-נשית.
הירוק שנמצא במרכז סולם הצבעים הוא צבע מאוזן כיוון שהוא שילוב של צהוב, שהוא צבע חם, ושל כחול, שהוא צבע קר, והירוק הוא על כן צבע ממתן ומאזן.   
כאשר אתם מרגישים משיכה לצבע מסוים, זה יכול להיות סימן לכך שיש לכם חסר באיכויות שהוא מייצג, וכאשר צבע מסוים מופיע במדיטציה, הרי שתת ההכרה מאותת לכם למצוא דרכים להוסיף צבע זה לחייכם.


כל התמונות שנמצאות בקולאזים וקישורים לבלוגים ניתן לראות בPinterest שלי כאן
אני לא יודעת מה אתכם??.... אבל אני התאהבתי שוב בצהוב כנראה שהפחדים והחששות עזבו אותי:).

שיהיה שבוע נפלא לכולם!
הילה